AHŞAP DİFİZÖR AKUSTİK PANELOda akustiğinde yapılabilecek en doğal, doğru ve ekonomik iyileştirmedir. Difüzör’ün yerleşik  membranlı düşük bas emicili, faz uyumlu, tasarımı, iki akustik sorunu benzersiz bir şekilde çözer: orta-yüksek frekansları yayma ve düşük frekansı kontrol etme. 

Doğru akustik alanların oluşturulmasını basitleştirir ve harika bir yüksek tasarım görünümü ekler.


Özellikler ve Faydalar

 1. Faz Uyumludur – stereo ve surround için çok daha iyi ses alanı görüntüleme sağlar
 2. Doğru geniş bant difüzyon – 300 Hz’den 7 KHz’den fazla 120 dereceye kadar herhangi bir ses frekansı açısında pürüzsüz difüzyon sağlar.
 3. Yerleşik Bass Trap membran – 45 Hz’den 200 Hz’e kadar düşük frekanslı absorpsiyon sağlamak için köşe ayırıcıllar ile birlikte çalışır
 4. 84 cm altı tavanlarda – 106.6 x53.34 cm boyutları her büyüklükteki oda için mükemmeldir.

DİFİZÖR AKUSTİK PANEL ÇEŞİTLERİ

SKYLLNE DİFİZÖR

QUADRO DİFİZÖR

BAL PETEĞİ DİFİZÖR


SKYLINE DİFİZÖR

Skyline Difizör  Akustik Panel, akustik köpüğün üzerine yerleştirilen doğal ahşap yapısı ve özel tasarımı sayesinde, oda içindeki farklı frekanslı ses dalgalarını etkili bir şekilde kırarak çınlama ve yankıyı azaltmaktadır.

Ürün ölçüleri 600x600x120 mm

Ahşap – Siyah – Beyaz

Ahşap altı malzeme yangın sınıfında akustik sünger

Kullanım Alanları

 •  Kayıt kontrol Odası
 •  Ev Stüdyosu
 • Prodüksiyon Stüdyosu
 •  Hi-Fi Dinleme Odası
 •  Oditoryum


QUADRO DİFİZÖR

Quadro Difizör  Akustik Panel,

elektronik sesi insanoğluna ilk duyuran cihaz. hermann ludwig ferdinand von helmholtz tarafından 19. yüzyılda icat edilmiştir. Belirli frekans aralıklarında sabit tonlar çıkartabilen bu cihaz, helmoltz’un sesleri sadece bilimsel olarak inceleme takıntısı yüzünden hiç bir zaman müzikal alanda kullanılmamıştır.

bu rezonatörler  frekansları içindeki havanın öz titreşimlerine ve deliğin boyutlarına göre değişir. her resonator belli bir frekanstaki ses dalgasının genliğini etkilediğinden birçok sesin bileşkesinden oluşan dalgaları oluşturan seslerin, frekanslarını tespit etmek için kullanılırlar

Ürün Ölçüleri: 600x600x120 mm

Ahşap Malzeme

Etkin Çalışma Aralığı

100 – 1500 Hz

Kullanım Alanları

 • Kayıt kontrol Odası
 • Ev Stüdyosu
 • Prodüksiyon Stüdyosu
 • Hi-Fi Dinleme Odası

BAL PETEĞİ DİFİZÖR

Bal Peteği Difizör  Akustik Panel, Stüdyo ve hassas karıştırma istenen yerler dışında, görsel efekt için ,çalışma masası arkasına,stüdyo bekleme salonlarına uygundur.

600x600x18 mm skyline difizör